Bezpečné hubnutí bez Jo-Jo efektu

Díky našemu programu nastavíme ve Vašem těle takové podmínky, aby organismus začal sám spalovat uložené tuky.

Správné stravování, pitný režim a detoxikace jsou cestou k úspěchu.

Díky naší dietě, která trvá 14 dní! spálíte až 5 kg čistého tuku, což znamená úbytek 8 - 12 cm v pase! Tam, kde má tuk zůstat, tam zůstane a tam, kde nemá být, začne ubývat. Díky konkrétní výživě Váš organismus přestane po vysazení diety tuky ukládat.

 

V případě jiných diet, které se musí dodržovat až několikanásobně delší dobu, může tělo hubnout, ale na úkor svalové hmoty! Ne tak s naším programem. Metoda je měřitelná tím pádem kontrolovatelná. Každý si u nás může přeměřit, zda tělo skutečně spaluje tuky a neubírá svalovinu!

 

Obezita a nadváha mají na svědomí závažné zdravotní problémy:

  1. Vysoký krevní tlak – trpí jím 50% lidí s nadváhou. U štíhlých osob se problémy s tlakem vyskytují 3x méně.
  2. Cévní onemocnění – vysoký krevní tlak „napomáhá“ výskytu cévních onemocnění - infarktu myokardu, mozkové mrtvici apod.
  3. Nádorová onemocnění – obezita zvyšuje nebezpečí vzniku některých nádorových onemocnění. Lidé s nadváhou jsou více ohroženi karcinomem tlustého střeva, ale i karcinomem prsu, dělohy nebo prostaty.
  4. Cukrovka – s obezitou přímo souvisí i cukrovka 2. stupně. Cukrovka se vyskytuje u cca 20 % obézních – to je o poznání více než v případě štíhlých osob.
  5. Kornatění cév – příčinou nadváhy a špatného stravování bývá i vysoká hladina cholesterolu. Ten se pak pomalu a dlouhodobě usazuje v cévách a vede k jejich ucpávání. Následkem může být infarkt myokardu, mozková příhoda apod.
  6. Nemoci kloubů – nadváhou jsou výrazně zatěžovány nosné klouby, především kyčle a kolena. Dlouhodobá nadváha má na svědomí bolesti a jejich předčasné opotřebení.
  7. Neplodnost – neléčená nadváha a obezita může způsobovat neplodnost.

 

Rezervujte si místo na semináři pro Vás a Vaše blízké, kde se dozvíte vše, co chcete vědět, na telefonu +420606033785 nebo e-mailem prirodnekezdravi@centrum.cz a přijďte se přesvědčit. Pouze 150 Kč za dvě hodiny nabité informacemi, které se jinde nedozvíte.

Individuální a diskrétní konzultace je součástí semináře.